Guinea

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Guinea

Nemovitosti na prodej v Guineji

Guinea, oficiálně Guinejská republika, je západoafrický stát. Hraničí s Guineou-Bissau a Senegalem na severu, na severu na severu a na severovýchodě, na Pobřeží slonoviny na jihovýchod, Libérii a Sierru Leone na jih, na Atlantický oceán na západě. Conakry je jeho hlavním městem. Dalšími důležitými městy jsou Kankan, Labé a Kindia.

Guinea dosahuje stabilního pokroku ve své ekonomice obecně a také na realitním trhu a počtu nemovitostí na prodej v Guineji.

To je také díky formálním zákonům a politikám na zemi, které v Guineji na rozdíl od mnoha afrických států uznávají tradiční práva na půdu. Vypuknutí eboly částečně znemožnilo jak ekonomické manévry státu, tak zahraniční investice do země

Guinea je členem Hospodářské a měnové unie Západní Afriky a v hlavním městě Konakry se koncentruje většina ekonomických aktivit země. Hospodářská a zdravotní krize také nevyhnutelně ovlivnila investice do sektoru nemovitostí.

Je to typické africké město, ve skutečnosti je to chaotické a zaneprázdněné, to je docela bezpečné, i když některé okresy jako Madina a Avenue de la République nemají dobrou pověst.

Máte-li zájem o nalezení nemovitostí k prodeji v Guineji a zejména v hlavním městě, doporučujeme okres Kaloum, kde se nachází většina kanceláří, ubytování a bank, stejně jako přístaviště.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 27308

Prodat Zemědělská půda, Guinea, Conakry, Conakry, Conakry

Reserved negotiation
Prodat
Zemědělská půda

5000 m²
k prodeji pozemek pro stavbu a také zemědělství
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB